Vizyonumuz & Misyonumuz

Kurumsal

20 yılı aşkın süredir bulunduğumuz demir-çelik sektöründeki bilgi birikimimizi mühendislik ve imalat faaliyetleri üzerine yoğunlaştırarak kurmuş olduğumuz firmamız, makine imalatı,kaynaklı imalat, talaşlı imalat ve bunların 3 boyutlu olarak tasarlanması ve projelendirilmesi konusunda yalın üretimi benimseyen, uluslararası kalite standartlarını profesyonel anlamda uygulayan, gelişen teknolojiye uyum sağlayan kurumsal bir yapıya sahiptir.

VİZYONUMUZ

Grid Mühendislik, uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak, müşterilerine katma değer yaratmayı ve çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi amaçlar. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir hizmet potansiyeli demektir”. İlkesiyle kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Ülkesi, müşterileri, ortakları ve tedarikçileri için güvenilir ve saygın olmayı ve elde ettiği başarılar ile sektöründe dünyanın lider firmaları arasında bulunmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip gelişime odaklanan,

Değerlerimiz ve bilgi birikimimiz ışığında oluşturduğumuz dinamik, yenilikçi ve yalın üretim anlaşıyla çalışanlarımızdan aldığımız güç ile dünya standartlarında, sürdürülebilir, çevre dostu, yüksek kaliteli ve fark yaratan projeler üretmek.

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterileri, çalışanlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.